• Sadece İstanbul’a teslimat vardır, süresi 1 ila 3 iş günüdür.

Frigoda.com?

Bir otelin lobisinde yediğiniz ve tadını hiç unutamadığınız o çıtır kruvasan… Ya da “şefi İtalyan mıydı” diye merak ettiğiniz kafenin dolgulu makarnası… Restoranda yemeğinizin yanında gelen altın sarısı patatesler... Her defasında nereden alabilirim diye merak ettiğiniz tüm o lezzetler… Şimdi Frigoda.com’da!

Kuzey İtalya’nın 100 yıllık Parma dondurmasını, Fransa'nın gerçek tereyağı ile hazırlanan çıtır kruvasanını, İtalya’nın yapıldığı gün dondurulan sebzeli makarnalarını... Bugüne kadar, en ileri teknolojilerle dondurularak paketlenen dünya lezzetlerini, Türkiye’nin seçkin restoran ve otel mutfaklarına dağıtıyorduk. Şimdi Frigoda.com ile sizin sofranıza taşıyoruz!

Doğal haline en yakın yöntem olan dondurulmuş gıdada, en hassas nokta soğuk zincirin kırılmaması, yani ürünün sofranıza ulaşıncaya dek hiçbir noktada çözülmemesidir. İşte Frigoda.com'un en önemli özelliği budur! Dünyanın seçkin lezzetlerinin yanı sıra, ilk günkü tazeliğiyle dondurulan onlarca gıdayı dolabınıza ulaştırıncaya dek -18 derecede muhafaza ediyoruz. Nasıl mı?

 

Frigoda.com güvencesiyle, çözülmeyen -18!

En güzel lezzetleri üretildiği günkü tazeliğiyle sunabilme arzusundan doğan Frigoda.com ile Türkiye'de bir ilki gerçekleştiriyor, yüzlerce dondurulmuş ürünü güvenle sofranıza taşıyoruz. Çünkü biz en iyi bildiğimiz işi, tutkuyla yapıyoruz!